Reklama Toyota

Marcin Wolf, niebezpieczny morderca poszukiwany przez policję. Zabił dwie osoby

Policjanci z komendy w Międzychodzie poszukują 24-letniego Marcina Wolfa.

Policjanci z komendy w Międzychodzie poszukują 24-letniego Marcina Wolfa. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie dwóch zabójstw na terenie powiatu międzychodzkiego. To niebezpieczny morderca. 24-latek leczył się psychiatrycznie.

W środę, 29 marca, wieczorem na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo.

Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady. Policjanci ustalili, że 24-latek zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca zdarzenia.

W międzyczasie policjanci otrzymali informację o drugim zabójstwie. W mieszkaniu przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Obrażenia na jej ciele również wskazywały na zabójstwo.

Według ustaleń śledczych zbrodni dokonał ten sam mężczyzna Marcin Wolf. Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu.

Do obławy natychmiast zostali zaangażowani policjanci z Międzychodu oraz z komendy wojewódzkiej w Poznaniu, a także policjanci z prewencji w Poznaniu oraz z innych komend na terenie Wielkopolski.

Wszystkie osoby, które od wieczora 29 marca br. widziały poszukiwanego Marcina Wolfa lat 24 – proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 887 878 900, 47 77 362 11 lub numerem alarmowym 112.

Poprzedni artykułMiędzychód. Trwa obława za mordercą
Następny artykułGrodzisk Wlkp. Poszukiwany 43-latek już w rękach policji