Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Toyota uderzyła w autobus. Zginęli dwaj ojcowie. Dwoje dzieci walczy o życie

Makabryczny wypadek. Toyota uderzył w autobus

Do tragicznego wypadku doszło na drodze w Witowicach Górnych (woj. małopolskie). Toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w autobus. Zginęło dwoje mężczyzn, a troje dzieci trafiło do szpitala. Dwoje z nich jest w ciężkim stanie.

W czwartek, 26 sierpnia, na drodze krajowej nr 75, w Witowicach Górnych  doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z autobusem.

Siła uderzenia była potężna. Na miejscu zginęli 48-letni kierujący i 51-letni  pasażer toyoty. Ranne zostało troje dzieci.  Chłopcy w wieku 9 i 10 lat są w ciężkim stanie i trwa walka o ich życie.

Do szpitala trafili śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. 9-latek został przewieziony do szpitala w Nowym Sączu z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

W autobusie łącznie z kierowcą jechało 30 osób. Jedna pasażerka autobusu została przewieziona do szpitala i po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana do domu.

 

Poprzedni artykułSzalona ucieczka przed policją kierowcy audi. Roztrzaskał się o drzewo. To cud, że 22-latek żyje (FILM)
Następny artykułZaginął Jarosław Strzelecki. Wypisał się ze szpitala i zniknął