Reklama Toyota

Dantejskie sceny. Ciągnął mężczyznę za samochodem. Zatrzymali go kryminalni

Dramatyczne sceny rozegrały w Gomulinie Kolonia (woj. łódzkie). Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 42-latka, który ciągnął za pojazdem mężczyznę. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Piotrkowscy kryminalni od pewnego czasu pracowali nad sprawą, do której doszło w Gomulinie Kolonia. Wówczas piotrkowski dyżurny otrzymał zgłoszenie, że nieznany mężczyzna, jadąc samochodem osobowym, za pojazdem ciągnie innego mężczyznę.

| POLECANE – Ogromna tragedia w Wolsztynie. Nie żyje 4-letnie dziecko (ZDJĘCIA)

Funkcjonariusze pracujący przy tej sprawie zabezpieczyli nagrania monitoringu z pobliskich budynków, na którym widać było całe zdarzenie, jednak jakość nagrań nie pozwoliła ustalić tablic rejestracyjnych oraz rysopisu kierowcy.

Wiedząc, że był to pojazd mazda 3 z charakterystycznym zderzakiem kryminalni rozpoczęli szereg działań, które pozwoliły na wytypowanie sprawcy. W dniu, 29 sierpnia, o godzinie 6:00 zapukali do drzwi 42-letniego mieszkańca Płocka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Okazało się, że był tez poszukiwany do odbycia kary za inne przestępstwa. 42-latek usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przestępstwo to zagrożone jest karą nie niższą niż 3 lata pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

_____________________________

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl ub przez profil na facebooku Wielkopolskanasygnale112 i twórz z nami portal wlkp112.pl

Poprzedni artykuł3-letnie dziecko zeszło z chodnika na drogę. Chłopczyk odbił się od ciężarówki
Następny artykułZabił kobietę i nienarodzone dziecko. Mężczyzna był pijany i pod wpływem narkotyków