Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Młody mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Fot. PSP Grodzisk Wielkopolski

W piątek 14 kwietnia 2023 roku w miejscowości Smoszew (gmina Krotoszyn) na drodze krajowej nr 36 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym nie przeżył kierowca osobowego Citroena.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 08:15. Do zdarzenia skierowane zostały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Biadki. Na miejscu w wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Pojazdami podróżowały dwie osoby. Kierowca samochodu ciężarowego nie uskarżał się na dolegliwości bólowe i po przebadaniu przez personel medyczny pozostał na miejscu zdarzenia,  natomiast drugi kierowca znajdował się nieprzytomny wewnątrz zdeformowanej bryły pojazdu.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych przystąpili do wykonywania dostępu do kierowcy osobówki. Mężczyznę ewakuowano na noszach typu deska na zewnątrz, niestety na skutek poniesionych obrażeń osoba poniosła śmierć na miejscu. Po zakończonych czynnościach realizowanych przez Policję z jezdni usunięto pozostałości po zdarzeniu drogowym, które mogły stanowić zagrożenie dla innych uczestników drogi.

Działania straży pożarnej trwały 5 godzin i 40 minut.

Śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, w wieku 26-lat, który kierował osobowym Citroenem.

 

Poprzedni artykułPlama substancji ropopochodnej w okolicy Woli Dąbrowieckiej
Następny artykułStraszne. Pies „Franek” zjadł ampułkę wypełnioną kwasem. Nie przeżył