Reklama Toyota

Makabryczny wypadek. Dwie osoby nie żyją. Wśród rannych dziecko (ZDJĘCIA)

Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu. Wśród rannych dziecko. Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 15.

Wszystko wydarzyło się w piątek 26 sierpnia przed godziną 17:00  w miejscowości Orlinka (gm. Koźmin Wlkp., pow. krotoszyński). Doszło tam do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Strażacy po dojeździe na miejsce musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, by wykonać dostęp do dwóch rannych osób.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 76-letni mężczyzna mieszkaniec Poznania jadąc od strony Jarocina, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Land Rover, którym kierował mężczyzna, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego.

Niestety na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 72-letnia kobieta. Kierujący volkswagen 76-letni mężczyzna został przetestowany do szpitala, gdzie niestety pomimo wysiłku lekarzy zmarł.

Do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim trafił 13-letni chłopiec.

Na miejscu tragicznego w skutkach wypadku pracowali strażacy zawodowi z Krotoszyna, ochotnicy z Koźmina Wielkopolskiego, Wałkowa, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Wszystkie okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratura.

Foto.OSP Koźmin Wielkopolski

Poprzedni artykuł”Driftował” BMW na rondzie w centrum miasta. Auto nie posiadało ważnych badań technicznych, ale to nie wszystko co ukrywał kierowca
Następny artykułZaginęła 26-letnia Marika Antczak