Reklama samochody.pl

Makabra. Sadysta zabił trzy szczeniaczki

Dzięki otrzymanemu zgłoszeniu policjanci w Kole, wspólnie z pracownikami Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kole zatrzymali 53-letniego mieszkańca gm. Osiek Mały, który zabił trzy szczenięta. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

We wtorek, 21 lutego, policjanci z Koła jednostki wspólnie z pracownikami Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kole wykonywali czynności na jednym z gospodarstw rolnych na terenie gm. Osiek Mały.

Interwencja została podjęta w związku z otrzymanym zgłoszeniem dotyczącym zabicia trzech szczeniąt. Policjanci w trakcie wykonywania swoich czynności niestety potwierdzili ten fakt. 53-latek, który był właścicielem psów usłyszał już zarzut z Ustawy o ochronie zwierząt za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Mężczyzna przyznał się do uśmiercenia szczeniąt, które następnie pozostawił na pryzmie obornika znajdującej się na terenie jego posesji. Dzięki zgłoszeniom osób wrażliwych na krzywdę zwierząt policjanci mają szansę zmienić los niejednego czworonoga. Nie bądźmy obojętni, niezależnie od tego, czy krzywdzony jest człowiek, czy zwierzę.

Poprzedni artykułZaginął Tomasz Tomaszewski. Szuka go policja
Następny artykuł24-latka pędziła volkswagenem 73 km/h za szybko. Jej tłumaczenie było banalne