Reklama Toyota

Białorusin skatował żonę i powiedział, że się… przewróciła. Sadysta został aresztowany

Policjanci z Gniezna zatrzymali 48-letniego Białorusina. To domowy sadysta. Bił i znęcanie się psychicznie nad żoną. Domowy agresor został zatrzymany chwilę po tym jak wszczął awanturę i pobił 50-latnia żonę. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Sadysta został aresztowany.

Informację o awanturze w jednym z mieszkań w Gnieźnie dyżurny policji dostał, 1 marca. Na miejsce został wysłany patrol policji. Pod wskazanym adresem policjanci zastali 48-latka oraz jego żonę z widocznymi obrażeniami. Mężczyzna poinformował mundurowych, że interwencja nie jest potrzebna, ponieważ do awantury nie doszło, a jego żona się… przewróciła.

Policjanci ustalili, że sprawca kłamał, mogło dojść do pobicia, tym bardziej, że kobieta skarżyła się na silny ból w klatce piersiowej. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Pokrzywdzona ze złamaniem kilku żeber trafiła do szpitala. 48-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta od 2022 r. znosiła wyzwiska, szarpanie, popychanie oraz bicie i groźby śmierci. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zebrali materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad partnerką przez zatrzymanego. Śledczy nie mieli wątpliwości, że mężczyzna może być nieobliczalny w stosunku do żony.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się nad osobą najbliższą i naruszenia nietykalności cielesnej.

Sąd, na wniosek policji i prokuratora, zastosował wobec 48-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom Policję lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej.

Poprzedni artykułMały chłopiec chodził sam przy ruchliwej ulicy. Trzylatek uciekł mamie
Następny artykułZaczęli uciekać policji. Fiat wbił się w drzewo. Nie żyje trzech mężczyzn (ZDJĘCIA)