Reklama samochody.pl

Kradł wraki, remontował i… sprzedawał

Po przedstawieniu mu zarzutów i przesłuchaniu trafił przed oblicze prokuratora. Został objęty dozorem policyjnym.

Zarzuty kradzieży dwóch samochodów oraz usiłowania kradzieży trzeciego usłyszał 42-latek zatrzymany przez puławskich kryminalnych. Policjanci odzyskali skradzione samochody, a podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

Mieszkaniec gminy Janowiec został zatrzymany przez kryminalnych kiedy podważając drzwi w samochodzie usiłował włamać się do Fiata Ulysse stojącego na jednym z parkingów w Puławach. Trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że 42-latek ma na sumieniu znacznie więcej. Na jego posesji, podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli inne samochody, których pochodzenia 42-latek początkowo nie potrafił wytłumaczyć.

Kolejne czynności realizowane w sprawie, szczegółowe oględziny i sprawdzenia doprowadziły do ustalenia, że mężczyzna ma na sumieniu więcej kradzieży pojazdów. Poza usiłowaniem kradzieży z włamaniem do Fiata Ulysse, policjanci udowodnili mu kradzież z włamaniem do Fiata Panda oraz Opla Agila. Obydwa samochody zostały odzyskane.

Z ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że mieszkaniec gminy Janowiec upodobał sobie stare modele aut, które gromadził na swojej posesji, a następnie remontował.

Po przedstawieniu mu zarzutów i przesłuchaniu trafił przed oblicze prokuratora. Został objęty dozorem policyjnym. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Poprzedni artykułUkradł opla, pojechał do kościoła i ubrał się w kościelne szaty
Następny artykułKierowca porażony prądem podczas gaszenia ciężarówki. Dramatyczna walka o życie