Reklama samochody.pl

Koszmarny wypadek. Nie żyje 47-letni motocyklista (ZDJĘCIA)

11 maja br., około godziny 21.00 na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z ul. Grunwaldzką doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. 47-letni mieszkaniec Leszna, który kierował yamahą zginął na miejscu, jego pasażerka została przewieziona do szpitala. 

Dużo wskazuje na to, że przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą peugeotem. Leszczyńska policja po godz. 22:00 podała wstępne ustalenia. – 21-latka jechała od strony Konstytucji 3 Maja, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ulicę Grunwaldzką, doprowadziła do zderzenia z motocyklem marki yamaha, którym podróżowały dwie osoby. Śmierć na miejscu poniósł 47-letni mieszkaniec Leszna, jego 19-letnia córka została odwieziona do szpitala – relacjonuje Monika Żymełka, oficer prasowy KMP w Lesznie.
Na miejscu pracują technicy policyjni pod nadzorem prokuratora, służby zabezpieczają zapis z monitoringu miejskiego. Skrzyżowanie na czas prowadzenia działań jest praktycznie w całości wyłączone z ruchu.

Tekst:elka.pl

Zdjęcia: . Filip Wybieralski elka.pl Leszno.