Reklama Toyota

Koszmarny wypadek. Nie żyją dwie osoby, a cztery zostały ranne

Do tragicznego wypadku doszło na drodze K-48 na wysokości miejscowości Białki Górne. Kierujący osobowym oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem. W wyniku zdarzenia dwóch pasażerów opla zginęło na miejscu. Czworo uczestników zdarzenia zostało rannych.

Do tragedii doszło w poniedziałek, 10 września, po godzinie 22:00. Dyżurny ryckiej komendy  otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze na drodze K-48 na wysokości Białek Górnych.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że  kierujący osobowym oplem 31-letni mężczyzna przewożąc czterech pasażerów, wjechał na skrzyżowanie nie ustępując  pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierujący volkswagenem. Doszło  do zderzenia.

Na skutek zderzenia na miejscu zginęły dwie z opla w wieku 34 lat.  Dwoje pozostałych pasażerów opla oraz kierujący trafili do szpitali. Również kierujący volkswagena z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Od kierującego volkswagenem pobrano krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości. Sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Poprzedni artykułPijana kierująca mitsubishi wjechała pod forda 18-latka bez prawa jazdy
Następny artykułPijany 34-latek jechał volkswagenem tylko na feldze. Wiedział, że złapał gumę, ale… jechał