Reklama Toyota

Koszmar na drodze. Nie żyje motocyklista, który zderzył się z audi (ZDJĘCIA)

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w minioną niedzielę w Młynku. Na drodze śmierć poniósł 39-letni motocyklista. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

W minioną niedzielę po godzinie 14:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Młynek. Na skrzyżowaniu przed tunelem kolejowym doszło do zderzenia pojazdu marki Audi z motocyklem marki Honda.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci kolskiej drogówki oraz inne służby ratownicze. Niestety 39-letni motocyklista biorący udział w tym zdarzeniu poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem 43-letnia mieszkanka gm. Koło była trzeźwa. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Sezon motocyklowy i korzystne warunki pogodowe skutkują zwiększeniem liczby użytkowników motocykli na naszych drogach.

Duża moc silników jednośladów pozwala na osiąganie nimi dużych prędkości, co w połączeniu z niekorzystnymi warunkami drogowymi, przeszkodą, zwierzęciem, czy też innym uczestnikiem ruchu, może stanowić ogromne niebezpieczeństwo dla kierujących tymi pojazdami.

Poprzedni artykułBardzo droga jazda kierowcy jeepa i jeszcze 15 punktów karnych
Następny artykułKupiła truskawki w Zielonej Górze. W domu się przeraziła (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)