Koszmar. Młody kierowca potrącił trzyosobową rodzinę. Ojciec nie żyje, 15-letnia córka walczy o życie

Ojciec nie żyje. Stan 15-letniej dziewczynki jest określany jako krytyczny. 45-latka jest w stabilnym stanie.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wola Solecka Druga. Kierujący mazdą potrącił trzyosobową rodzinę na poboczu drogi. W szpitalu zmarł mężczyzna. Kobieta i dziecko są ranne

Trzy osoby szły poboczem drogi. To mama, tata i dziecko. Tam zostali potrąceni przez kierującego mazdą. Na miejsce dojechały wozy strażaków, policja, karetki pogotowia ratunkowego oraz wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku. Ratownicy zajęli się potrąconymi osobami. Jak ustalili policjanci, mazda kierował 23-letni mężczyzna. Przyczyna oraz okoliczności potrącenia rodziny na razie nie są ustalone.

Wiadomo, że trzyosobową rodzinę szła poboczem drogi, a miejsce jest oświetlonym. Mężczyzna miał założoną kamizelkę odblaskową.

Do szpitala zostali zabrani 45-letnia kobieta, 52-letni mężczyzna oraz ich 15-letnia córka. Niestety mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować mężczyzny. 45-latek zmarł w szpitalu. Stan 15-letniej dziewczynki jest określany jako krytyczny. 45-latka jest w stabilnym stanie.

23-latek kierujący mazdą został zatrzymany przez policję.

Poprzedni artykułPoznań. Silny wiatr, wydano ostrzeżenie
Następny artykułSamochód rozerwany na dwa kawałki. To cud, że nie ma śmiertelnych ofiar