Reklama Toyota

Kompletnie pijany kierowca roztrzaskał volkswagena o mur. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

W miejscowości Kłoda doszło do bardzo poważnego wypadku. Kierowca volkswagena był kompletnie pijany.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 24 maja około godziny 11:00. Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Konieczne było również zadysponowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Volkswagenem łącznie podróżowały trzy osoby. Jedna z nich została uwięziona w pojeździe. Strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do osoby rannej i przekazali ją załodze zespołu ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem – 51-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania – jechał od strony Moraczewa w kierunku Rydzyny. Nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w mur.

Kierowca był pijany. – Miał prawie 2,5 promila alkoholu. Zaraz po tym został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Policjanci przeprowadzają oględziny, zabezpieczają ślady i będą zmierzać do ustalenia przyczyn wypadku – mówi Monika Żymełka, rzeczniczka policji w Lesznie.

Foto. Maksym Szalkowski/TVML

Poprzedni artykułPożar mieszkania w bloku. Z uwagi na poniesione obrażenia jedna osoba wymagała pomocy medycznej (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmierć w sławskim pałacu. 31-latek popełnił samobójstwo