Reklama samochody.pl

Kompletnie pijana matka wiozła swoje małe dzieci i… potrąciła 13-latkę na pasach

Kompletnie pijana 38-latka została zatrzymana w centrum Tomaszowa. Wcześniej potrąciła na pasach 13-latkę. Wiozła honda swoje kilkuletnie córki. Kobieta już wcześniej straciła prawo jazdy. Wydmuchała ponad 2,5 promila alkoholu. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 sierpnia. Około godziny 19.00 dyżurny tomaszowskiej policji dostał zgłoszenie o potrąceniu na przejściu dla pieszych 13-latki. Na miejsce natychmiast pojechał patrol drogówki, który zabezpieczył miejsce zdarzenia.

Policjanci ustalili, że 38-latka jadąc hondą ul. Piłsudskiego, potrąciła 13-latkę na przejściu dla pieszych. Na szczęście skończyło się na drobnych obrażeniach.

Policjanci ustalili, że 38-latka nie ma prawa jazdy, bo zostało jej wcześniej zatrzymane. Kobieta była kompletnie pijana. Wydmuchała 2,5 promila alkoholu.

Nieodpowiedzialna matka w takim stanie wsiadła za kierownicę i jeszcze wiozła swoje dwie 3-letnie córeczki.

Kobieta została zatrzymana. Trafiła do policyjnej celi. Dzieci przekazano pod opiekę ojca, a potrąconą 13-latką zaopiekowała się matka.

Całkowicie nieodpowiedzialną 38-latka ukarano mandatem 500 zł za spowodowanie kolizji. Po wytrzeźwieniu została doprowadzona przez policjantów do prokuratury. Tam usłyszała zarzuty kierowania po pijanemu. niewywiązania się z obowiązku opieki nad dziećmi narażając je na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Teraz grozi jej kara do nawet 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułPoważny wypadek w Poznaniu. 31 osób rannych po zdarzeniu dwóch tramwajów (ZDJĘCIA)
Następny artykułMisja Turcja. Polscy strażacy i policjanci pomogą Turcji w gaszeniu pożarów