Reklama samochody.pl

Kolejny pirat drogowy zatrzymany przez policję. Pędził 132 km/h

Pędził 132 KM/H w terenie zabudowanym. Kolejny pirat drogowy zatrzymany przez policję.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz nałożyli 2,5 tysiąca złotych mandatu na kierowcę Toyoty, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 82 km/h. Mężczyzna pędził 132 km/h i nagrał się na policyjny videorejestrator. Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie gminy Kraśniczyn w miejscowości Bończa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Toyotą w związku z przekroczeniem przez niego prędkości. Kierowca nagrał się na policyjny videorejestrator jak pędził 132 km/h w miejscu, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Na 38-letniego kierowcę mundurowi nałożyli mandat karny w kwocie 2,5 tysiąca złotych, zatrzymano mu także prawo jazdy, a jego dossier kierowcy wzbogaciło się o 13 punktów karnych.

Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Piraci drogowi, którzy lekceważą zasady poruszania się po drogach publicznych, muszą się liczyć także z poważnymi konsekwencjami finansowymi.

Poprzedni artykułWypadek. Auto wypadło z drogi i dachowało
Następny artykułTo cud, że nie doszło do tragedii. Operator kombajnu może mówić o wielkim szczęściu (ZDJĘCIA)