Kolejne fakty w sprawie pościgu za dwoma ukraińskimi nastolatkami!

Policjanci pracujący nad sprawą nocnego pościgu ulicami Trójmiasta ustalili już na kogo zarejestrowany był pojazd, który rozbił się na drzewie przy Alei Zwycięstwa w Gdańsku. Nie podano tej informacji do wiadomości publicznej.

Na desce rozdzielczej auta ujawniono napis stworzony przy użyciu cyrylicy. „Szasza i Igor” brzmi w tłumaczeniu na język polski napisana białą farbą fraza. W samochodzie znaleziono także broń pneumatyczną. Świadkowie zdarzenia mówią o tym, że w pobliżu miejsca wypadku widzieli „woreczki strunowe”.

Przypomnijmy, że do dramatycznych scen doszło dzisiejszej nocy na ulicach Trójmiasta. Krótko po północy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego chcieli zatrzymać do kontroli granatowe Audi A4, które jechało bez włączonych świateł. 16-letni kierowca zaczął jednak uciekać. Pościg za drogowym bandytą trwał ponad 20 minut. Audi uciekło 40 kilometrów od Wejherowa. Nastolatek poruszał się momentami z prędkością 150 km/h przemierzając ulicami Sopotu i Gdańska. Finalnie stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Chłopak zginął na miejscu. Razem z nim podróżował także 17-latek, który po przewiezieniu do szpitala w stanie ciężkim, zmarł kilka godzin później.

Źródło dzięki współpracy z portalem Katastrofy 

O wypadku pisaliśmy tutaj 

16-latek audi uciekał policji. Uderzył w drzewo. Nie żyje on i 17-letni pasażer (ZDJĘCIA)

Poprzedni artykułGigantyczny pożar w Rudnikach pod Nowym Tomyślem. Straty są duże (ZDJĘCIA)
Następny artykułNa wieczną służbę odszedł wieloletni pracownik Szkoły Zdzisław Nogajewski