Reklama Toyota

Kobieta uderzyła w auto zaparkowane na poboczu. Matka i syn trafili do szpitala

Gostyń24.pl

Kolejny dziś wypadek na drogach powiatu gostyńskiego. W Dusinie samochód, którym jechała kobieta z 11-letnim synem, uderzył w zaparkowane auto. Rannych karetka zabrała do szpitala, a na miejscu pracują gostyńscy policjanci, którzy ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia. 

Po godz. 22. jadący przez Dusinę w kierunku Gostynia samochód marki Renault Clio uderzył w zaparkowanego Citroena Picasso. – Renault jechała kobieta w wieku około 35 lat wraz 11-letnim synem. Z nieustalonych na razie przyczyn kierująca zjechała na lewy pas drogi i uderzyła w Citroena zaparkowanego na poboczu. W środku tego auta nikogo nie było – kierowca wraz z pasażerami chwilę wcześniej wszedł do domu i usłyszeli huk – mówił kpt. Wojciech Wybierała, dowódca akcji z KP PSP Gostyń.

Rannej kobiecie i dziecku z pomocą ruszyli okoliczni mieszkańcy, następnie pierwszej pomocy udzielili im przybyli na miejsce ratownicy. – Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Byli przytomni. Kobieta miała ranę głowę, podobnie jak dziecko – dodaje kpt. Wojciech Wybierała z KP PSP Gostyń.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Na razie nie ma informacji co do trzeźwości kierującej Renault.

Gostyń24.pl

Poprzedni artykułPolicjant w czasie wolnym zatrzymał kierującą po narkotykach
Następny artykułMężczyzna spadł z wysokości. W akcji Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (ZDJĘCIA)