Reklama samochody.pl

Makabryczne odkrycie. Przy Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolski. Znaleziono ciało mężczyzny

Do makabrycznego odkrycia, doszło w poniedziałek 31 maja w godzinach rannych przy Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolski. 

Foto. Infoatrow.pl

Około godziny 6:30 jeden z przechodniów powiadomił służby ratunkowe, że w okolicach Stadionu Miejskiego, leży mężczyzna a obok niego znajduje się pies.

Na miejsce bardzo szybko dotarły służby ratunkowe, jednak akcja była utrudniona ze względu na agresywnego psa, gdyż nie pozwalał on na zbliżenie się ratowników do mężczyzny. Na miejsce konieczne okazało się, wezwanie dyrektor Schroniska – Agnieszkę Nowicką. Po czasie na miejsce przybył znajomy mężczyzny, który bez problemu zabrał agresywnego psa.

Wówczas ratownicy mogli zająć się mężczyzna, lecz niestety na ratunek było już za późno. Pracujący na miejscu lekarz stwierdził zgon około 60-letniego mężczyzny.

Jak podaje pprtal Infoatrow.pl – Mężczyzna zasłabł około godziny 6:30, wtedy też świadkowie wezwali pogotowie ratunkowe. Według świadków mężczyzna żył jeszcze około godziny 7:15.  Niestety w czasie kiedy próbowano odciągnąć psa mężczyzna zmarł.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Fiat uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu
Następny artykułTragiczny wypadek. Peugeot wypadł z drogi i dachował. Kierowca zginął na miejscu