Reklama samochody.pl
Wielkopolska 112 » Z kraju » Karambol. Zderzyły się trzy osobówki i dwie ciężarówki. Jedna osoba nie żyje, cztery ranne (ZDJĘCIA)

25 stycznia, 2021

Karambol. Zderzyły się trzy osobówki i dwie ciężarówki. Jedna osoba nie żyje, cztery ranne (ZDJĘCIA)

Do potwornego wypadku doszło w poniedziałek, 25 stycznia, na trasie S10. Zderzyły się trzy samochody osobowe i dwie ciężarówki. Zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne. Policjanci z Torunia wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Do karambolu doszło na trasie S10 koło wjazdu na autostradę. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący volvo jadąc od strony autostrady, podczas wyprzedzania zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renault masterem.

Następnie volvo uderzyło w opla insignię jadącego za renault oraz volkswagena caddy i mercedesa actrosa. Volkswagen i mercedes jechały w kierunku Bydgoszczy (w tym samym kierunku co volvo).

W wypadku na miejscu zginał kierujący volvo. Funkcjonariusze ustalają teraz jego tożsamość. Cztery ranne osoby trafiły do szpitali.

Przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Polecane