Reklama Toyota

Walczymy o życie dla maleńkiego Nikodema. Dzielnie zmaga się z okropna chorobą

Nikoś jest 15-miesięcznym zielonogórzaninem, u którego niedawno zdiagnozowano guza mózgu. Chłopczyk od dwóch miesięcy walczy z potężnym przeciwnikiem, przeszedł już kilka operacji.  Mimo całego bólu i cierpienia, jakiego doświadcza, wciąż się uśmiecha do najbliższych.

LINK DO ZBIÓRKI NA NIKOSIA

Leczenie podjęte w kraju będzie kontynuowane w jednej z najlepszych klinik w Niemczech stosującej od lat ze znakomitym powodzeniem prontoterapię, która w Polsce jest refundowana ale dla innych postaci raka.

Jak w każdej chorobie liczy się czas, rodzice są już w kontakcie z kliniką, jednym ograniczeniem są koszty – ponad 400 tys. zł, które trzeba zebrać w ciągu dwóch miesięcy.

LINK DO ZBIÓRKI NA NIKOSIA

Nikoś jest podopiecznym Fundacji Siepomaga, która prowadzi zbiórkę na leczenie, rodzina oraz wolontariusze organizują mnóstwo akcji, aby zdążyć uzbierać środki na czas.

Jedną z akcji będzie stoisko charytatywne podczas Koncertów Świątecznych Uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 grudnia w Planetarium Wenus w Zielonej Górze, to nie pierwszy raz szkoła włącza się w akcje charytatywne, wcześniej wspierali Anię Orłowską, Klarę Ślązak czy Wojtka Bagińskiego. Zachęcamy do uczestnictwa i wsparcia.

LINK DO ZBIÓRKI NA NIKOSIA

Poprzedni artykułJanusz Ziętkiewicz skazany za napis „j…ć PiS” na koszulce. Będzie apelacja. – To moje prawo do manifestacji niezadowolenia z rządu – mówi 65-latek (ZDJĘCIA)
Następny artykułPotworna tragedia. 6-letnie dziecko zginęło w wypadku. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo (ZDJĘCIA)