Reklama Toyota

Jazda po pijanemu zakończona w rowie. Młody mężczyzna nie miał prawa jazdy (ZDJĘCIA)

Jazda po pijanemu zakończona w rowie. Kierowca został zatrzymany przez grodziskch policjantów. Wydmuchał aż 1,8 promila alkoholu.

Wszystko wydarzyło się we wtorek 15 marca około godziny 15:23. Wówczas grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe, które wypadło z drogi na obwodnicy Grodziska w kierunku Opalenicy.

Na miejsce natychmiast dojechały dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego oraz policję. Po dojeździe na miejsce potwierdzono zgłoszenie.

Jak się okazało 25-letni kierowca audi A3 na łuku drogi nie opanował przez siebie kierowanego pojazdu i wypadł z drogi i wpadł do rowu. Kierowcy ostatecznie nic się nie stało.

Natomiast jak się okazało mężczyzna był pod wpływem alkoholu oraz bez uprawnień do kierowania pojazdem. Mężczyzna był pijanych. Wydmuchał niemal 1,8 promila alkoholu – informuje portal wlkp112.pl sierż. Krystian Kawala, rzeczniczka policji w Grodzisku Wielkopolskim i dodaje, że o dalszych czynnościach zadecyduje sąd

Foto. PSP Grodzisk Wielkopolski

Poprzedni artykułTrwa obława za sprawcą potrącenia policjanta. W akcji psy tropiące, kontrole samochodów (ZDJĘCIA)
Następny artykułOgromny pożar. Spłonął dom, budynek gospodarczy oraz dwa samochody. Straty są ogromne (ZDJĘCIA)