Reklama Toyota

Horror na drodze. Jedna osoba zginęła po wypadku osobówki z ciężarówką (ZDJĘCIA)

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dnia 30 kwietnia br., na DK15 w miejscowości Miąskowo. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła jedna osoba. 

CPR w Poznaniu poinformowało SKKP PSP w Środzie Wlkp o wypadku samochodu ciężarowego z osobowym na DK15 w miejscowości Miąskowo, (gm. Krzykosy). Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG w Środzie Wielkopolskiej oraz druhów z OSP Miąskowo i Krzykosy.

Działania strażaków przede wszystkim polegały na zabezpieczeniu terenu działań oraz przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonaniu dostępu do wnętrza pojazdu w celu upewnienia się czy pojazdem podróżowała tylko jedna osoba. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego niestety stwierdził zgon kobiety kierującej samochodem osobowym. Dalszy etap działań straży to kierowanie ruchem w miejscu zdarzenia, neutralizacji plam oleju oraz sprzątnięciu pozostałości powypadkowych

Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora.

Foto: OSP Miąskowo, kpt. Daniel Pawłowski.

Poprzedni artykułPaliła się altana na terenie ogródków działkowych w Trzciance. Budynek spłonął doszczętnie
Następny artykułPożar piwnicy w domu jednorodzinnym w Kębłowie. W budynku znajdowała się jedna niepełnosprawna osoba (ZDJĘCJA)