Reklama Toyota

Groźny wypadek w Wągrowcu. Dziecko zostało ranne (ZDJĘCIA)

9 maja 2022 roku Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego otrzymało zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut na rondzie w miejscowości Bartodzieje, gmina Wągrowiec.

Do działań skierowane zostały zastępy z JRG Wągrowiec, które po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdziły informacje ze zgłoszenia, informując dodatkowo dyżurnego, że w zdarzeniu udział brało dziecko.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poprzez wsparcie psychiczne dziecka, które było roztrzęsione pod wpływem zdarzenia. Następnie dziecko zostało przekazane pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, który podjął decyzję o przetransportowaniu dziecka do szpitala w celu wykonania szczegółowych badań.

Równocześnie strażacy odłączyli akumulatory w pojazdach, a następnie przemieścili je na pobocze. Właściciele zostali zobowiązali do usunięcia uszkodzonych pojazdów we własnym zakresie.

Czynności wyjaśniające zdarzenia prowadził patrol Policji z KPP Wągrowiec.

 

Poprzedni artykułWyrzucił psa z auta i odjechał. Mężczyzna odpowie za znęcanie
Następny artykułPożar poddasza domu w miejscowości Łąkie. Mieszkańcy przed przybyciem służb zdołali ograniczyć i ugasić pożar (ZDJĘCIA)