Reklama Toyota

Groźny wypadek na DK32. Kierowca skody w poważnym stanie został zabrany do szpitala (ZDJĘCJA,WIDEO)

Wczoraj, 5 lutego na drodze krajowej numer 32 w kierunku Poznania doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Moment wypadku nagrał jeden z kierowców. 

Grodziskie służby zgłoszenie otrzymały około godziny 13:00. Według zgłoszenia wynikało, że na drodze krajowej numer 32 na trasie Grodzisk Wielkopolski – Ptaszkowo doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z Grodziska Wielkopolskiego, policję oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Jak wyjaśnia kom.Kamil Sikorski rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim –  kierująca pojazdem marki opel nie upewniła się, że może wykonać manewr skrętu w lewo i rozpoczęła go w momencie, kiedy wyprzedzał ją już kierowca pojazdu marki skoda.

  • W wyniku tego auta zderzyły się. Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda odbiła się od drzewa i zatrzymała kilkadziesiąt metrów dalej- dodaje Sikorski

Kierujący samochodem marki skoda w poważnym stanie został przetransportowany do szpitala. Natomiast kierująca samochodem marki opel odmówiła pomocy medycznej. Na czas prowadzonych działań droga krajowa była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

foto: PSP Grodzisk Wielkopolski oraz Anna Borowiak (Grodzisk Nasze Miasto)

Poprzedni artykułOsobówka z dużą siła uderzyła w tył naczepy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIA)
Następny artykułMężczyzna zaklinował się w oknie swojej sypialni. Na pomoc wezwano strażaków