Reklama samochody.pl

Groźne potrącenie w Grodzisku Wielkopolskim. 12-latek trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

12-letni chłopiec trafił do szpitala, po tym jak został potrącony przez samochód osobowy. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. 

| POLECANE – Dramat na torach. Kobieta rzuciła się pod pociąg. Zginęła na miejscu

We wtorek 7 marca około godziny 15:00 na ulicy Nowotomyskiej w Grodzisku Wielkopolski na przejściu dla pieszych (z możliwością przejazdu rowerzystów) doszło do potrącenia chłopca. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

– Kierowca samochodu marki opel astra, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z rowerzystą. Chłopiec poruszał się ścieżką rowerową. W momencie zderzenia znajdował się na przejeździe, chcąc dostać się na jej drugą stroną – informuje sierż. Aleksandra Hoffmann z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim

Samochodem osobowy marki Opel podróżował mężczyzna mieszkaniec powiatu nowotomyskiego. Wiadomo, że w chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. 12-letni chłopiec trafił do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że całe zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek.

 

Poprzedni artykułBył kompletnie pijany. Dodatkowo jechał kradzionym rowerem
Następny artykułTo było okrutne morderstwo. 39-latek nie zaginął. Został porwany i zadźgany nożem