Reklama Toyota

Ford został zmiażdżony. Wśród rannych roczne dziecko (ZDJĘCIA, WIDEO)

Do poważnego wypadku doszło w powiecie leszczyńskim niedaleko Włoszakowic. Wśród rannych roczne dziecko.

Wszystko wydarzyło się w środę 23 listopada około godziny 15:00 na trasie Włoszakowice – Zaborówiec w powiecie leszczyńskim.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Leszna, ochotników z Włoszakowic i Brenna, policję oraz zespoły ratownictwa medycznego (cztery).

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb na łuku drogi zastali rozbity samochód osobowy, który wpadł do przydrożnego rowu, w którym cztery osoby, w tym dwójka dzieci zostali uwięzieni we wraku pojazdy oraz samochód ciężarowy.

Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do uwięzionych osób. Jako pierwsze z auta uwolnione zostało roczne dziecko.

Autem osobowym podróżowały cztery osoby, dwójka dorosłych oraz dwójka dzieci dokładnie 15-lat i roczne dziecko. Osoby po uwolnieniu zostały przytomne z obrażeniami przekazane załodze pogotowia –  przekazuje z miejsca zdarzenia kpt.Paweł Wolniczak z leszczyńskiej straży pożarnej 

Kierująca fordem 53-latka mieszkanka powiatu Leszczyńskiego w wyniku zaśnięcia zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z kierującym scania z naczepą 52latek z powiatu Kosciańskiego. Kierująca fordem oraz troje pasażerów zebranych do szpitala. W tym roczne dziecko  – informuje portal wlkp112.pl Daria Żmuda z leszczyńskiej policji

Poprzedni artykułPoważny wypadek pod Włoszakowicami. Trzy osoby zakleszczone
Następny artykułPolicyjny pościg za… pijanym kierowcą zakończony wypadkiem. Finał tragiczny