Filmy dla dorosłych na profilu parafii Matki Bożej Niepokalanej

Parafia Matki Bożej Niepokalanej – Sanktuarium św. Rity straciła swój oficjalny profil na Facebooku. Został on zaatakowany i przejęty przez hakera. Na profilu pojawiły się filmy dla dorosłych.

Profil Aktualności Parafia Matki Bożej Niepokalanej Sanktuarium św. Rity był miejscem oficjalnych informacji z parafii. Jednak w pewnym momencie na profilu pojawiły się treści z filmami i materiałami dla dorosłych. Administrator profilu całkowicie stracił nad nim kontrolę.

– Zgłosiliśmy już sprawę na policję, bo tyle mogliśmy w tym temacie jedynie zrobić. Mam nadzieje, że organy ścigania ustalą nie tylko sprawcę, ale też pomogą, aby treści te na stałe zostały usunięte. To jest iście szatański atak, bo przecież mamy Odpust ku czci św. Rity – wyjaśnił portalowi dts24.pl ksiądz Czesław Paszyński, proboszcz Parafii Matki Bożej Niepokalanej.

Mieszkańcy szybko wyłapali treści na parafialny profilu. Jedni to skrytykowali inni żartowali, a jeszcze inna grupa osób śmiała się z profilu.

Jak informuje dts24.pl, nie wiadomo, czy przejęty profil zniknie z Facebooka i ewentualnie kiedy to się stanie. Sprawa została zgłoszona policji.

Poprzedni artykułPołożył granat na tortach. Chciał wykoleić pociąg z ludźmi
Następny artykułAtak nożownika. Sprawca w chwili zdarzenia był pijany