Reklama samochody.pl

Bmw do połowy zostało zmiażdżone. 18-latek dostał drugie życie (ZDJĘCIA)

O ogromny szczęściu może mówić 18–letni kierowca bmw, który wbił się w tył naczepy ciężarówki. Nic mu się nie stało, a samochód ma zmiażdżony przód.

Dyżurny ostrołęckich policjantów został poinformowany o poważnym zdarzeniu terenówki i pojazdu ciężarowego w Łysych. Terenowe bmw wbiło się w tył ciężarówki. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z posterunku policji w Łysych oraz służby ratunkowe.

18-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc bmw na prostym odcinku nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim ciężarowego dafa. Z potężna siłą uderzył w tył naczepy. Terenówka prawie do połowy został zmiażdżony wbijając się pod tył naczepy.

Na szczęście w pojeździe na przednim fotelu nie było pasażera. Kierowca bmw został przebadany przez przybyłą na miejsce załogę karetki pogotowia, nie doznał on poważnych obrażeń ciała, był trzeźwy. Dostał drugie życie

Kierowca został  ukarany wysokim mandatem karnym, a do jego konta kierowcy zostało dopisanych 6 punktów karnych.

Poprzedni artykułKompletnie pijana wypadła autem z drogi, staranowała skrzynkę gazową i uciekła. Wydmuchała 2,5 promila (ZDJĘCIA)
Następny artykułW nocy wysadzono bankomat. Policja szuka sprawców