Reklama Toyota

Dziecko zatrzaśnięte w aucie na upale. Interweniowała Straż Pożarna (ZDJĘCIA)

We wtorek, 28 lipca, około godziny 13:45 strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie zostali zaalarmowani o zdarzeniu na ulicy Dworcowej w Wolsztynie. 

Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp strażaków z Jednostki Ratiwniczo – Gaśniczej z Wolsztyna 641P21. Zdarzenie miało miejsce na parkinu przy jednym z marketów.

Jak się okazało, w samochodzie znajdowało się dziecko.  Matka wychodząc z pojazdu przez przypadek zostawiła kluczyki w środku, w tym momencie auto się zatrzasnęło. W środku znajdowało się małe dziecko.

Strażacy by jak najszybciej dostać się do środka pojazdu wybili szybę, po czym otworzyli pojazd, zabezpieczyli miejsce wybitej szyby oraz usunęli szkło. Na całe szczęście szybką interwencja służb zapobiegła tragedii.

Apelujemy! NIE ZOSTAWIAJ DZIECI W SAMOCHODZIE. W TAKIE UPALNE DNI, WYSTARCZY CHWILA I MOŻE DOJŚĆ DO TRAGEDII. AUTO POZOSTAWIONE NA SŁOŃCU BARDZO SZYBKO SIĘ NAGRZEWA!

Poprzedni artykułAuto osobowe wypadło z drogi i zjechało do rowu. Nikomu nic się nie stało
Następny artykułPożar domu w Jastrzębnikach. Dwie osoby ranne. Jedna osoba zabrana śmigłowcem do szpitala (ZDJĘCIA,WIDEO)