Reklama samochody.pl

Dwóch 16-latków skatowało mężczyznę, bo zwrócił im uwagę, żeby nie sikali na skwerze

Policjanci zatrzymali dwóch 16-latków, którzy brutalnie pobili 27-latka. Zaatakowali, bo zwrócił im uwagę żeby nie sikali na skwerze. Agresywni nastolatkowie uderzali w twarz i kopali. Poszkodowany mężczyzna została zabrany do szpitala. O losie nastolatków będzie decydował sąd rodzinny.

W niedzielę, 12 listopada, przed godz. 1.00 w nocy, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że przy ul. Piłsudskiego w Tarnobrzegu, leży półprzytomny mężczyzna. Zauważyła go kobieta jadąca swoim autem.

21-latka zatrzymała się i pobiegła w kierunku leżącego mężczyzny. Półprzytomny człowiek leżał na chodniku z zakrwawioną twarzą. Kobieta udzieliła mu pomocy i wezwała na miejsce służby ratownicze. 27-latek z obrażeniami trafił do szpitali w Tarnobrzegu, a następnie w Rzeszowie.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon. Na miejscu zabezpieczyli ślady i ustalili świadków.

Po analizie zapisu z pobliskiego monitoringu, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia oraz tożsamość napastników.

Sprawcami okazali się dwaj 16-latkowie, obaj są mieszkańcami miasta. Funkcjonariusze przesłuchali nastolatków i przedstawili im zarzuty pobicia. Obaj przyznali się do popełnionego czynu. Pobili 27-latka, gdy jednemu z nich zwrócił uwagę, że skwer to nie toaleta.

Teraz o ich  losie będzie decydował sąd rodzinny.

Poprzedni artykułAtak na 12-latkę na chodniku. Sprawca użył ostrego narzędzia. To 16-latek
Następny artykułŚmiertelny wypadek. Z samochodu nic nie zostało. Zginęła młoda kobieta (ZDJĘCIA)