Reklama Toyota

Dwaj chłopcy motorowerami zniszczyli boisko. Kręcili „bączki”. Straty to 25 tys. zł

Dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat odpowie za zniszczenie nawierzchni boiska sportowego w miejscowości Czermin. Nie mając uprawnień do kierowania, wsiedli na motorowery i postanowili urządzić sobie rajd. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem wyrządzili straty w wysokości 25 tys. zł.

Zawiadomienie o zniszczeniu nawierzchni boiska sportowego w miejscowości Czermin, wpłynęło do pleszewskiej komendy pod koniec kwietnia br. Policjanci przeprowadzili w tej sprawie czynności, które doprowadziły do ustalenia osób odpowiedzialnych za to zdarzenie.

Jak się okazało, dwóch chłopców w wieku 15 lat i 16 lat, urządziło sobie na boisku rajd motorowerami. Nieletni celowo wprowadzali jednoślady w poślizg i kręcili tzw. „bączki”.

Swoją bezmyślną jazdą, spowodowali uszkodzenie boiska, którego naprawa wyniesie ok. 25 tys. zł. Obaj, nie mieli uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.

Nieletni, ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem. Odpowiedzialność poniosą też rodzice chłopców dlatego, że udostępnili oni pojazd osobie, nie posiadającej uprawnień.

Poprzedni artykułJechał bez prawa jazdy. Wpadł, bo pasażer nie zapiął pasów
Następny artykułKobieta z dzieckiem mieli dużo szczęścia. W ich auto uderzyła ciężarówka