Dramatyczny wypadek podczas naprawy samochodu. Nie żyje 85-latek

Do nieszczęśliwego wypadku przy naprawie samochodu doszło we wtorek, 9 maja, w Nowej Kornicy. 85-letni mężczyzna poniósł śmierć.

85-letni mężczyzna został przygnieciony przez auto, które naprawiał. – Auto osunęło się z podtrzymujących podpór z cegieł – przekazała policjantka Weronika Wujek z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w Nowej Kornicy (woj. mazowieckie). – 85-latek podczas naprawy osobowego opla został przygnieciony przez auto  – powiedziała mł. asp. Weronika Wujek z KPP w Łosicach. 

  • Skierowani na miejsce policjanci wspólnie ze strażakami własnymi siłami podnieśli i zabezpieczyli auto – przekazała funkcjonariuszka. – Następnie wydostali poszkodowanego mężczyznę i przekazali go Zespołowi Ratownictwa Medycznego – poinformowała.

Niestety 85-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wykonali oględziny z udziałem Prokuratora mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tragedii. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Siedlcach.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, a także o odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu i zapewnienie asekuracji innej osoby.

Poprzedni artykułKoszmarna śmierć w płomieniach, wszyscy byli pijani. Zginęła 33-latka
Następny artykułMiały być wakacje i miłość. Przelała amerykańskiemu żołnierzowi 75 tys. zł