Reklama Toyota

Dramatyczny wypadek. Auto uderzyło w drzewo. Ranna 33-latka i 9 letni chłopiec (ZDJĘCIA, WIDEO)

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w piątkowe, późne popołudnie na drodze prowadzącej z Trzemeszna do Trzemżala.

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia około godziny 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji samochód osobowy marki Renault, jadąc między miejscowościami Zieleń i Trzemżal w gminie Trzemeszno, podczas wyprzedzania ciężarówki wypadł z jezdni i uderzył lewym bokiem w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno, OSP Trzemżal i JRG Gniezno. Do tego czasu pomocy udzielali przypadkowi kierowcy, którzy wyciągnęli z auta poszkodowane dziecko. Kierującą Renault była nieprzytomna w momencie nadjechania służb i pozostawała w pojeździe.

Po przybyciu karetek pogotowia, z uwagi na stan poszkodowanej 33-letniej kobiety, na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowie Ratunkowego, który zabrał ją do szpitala w Poznaniu. Zespół ratownictwa medycznego zajął się dzieckiem (9-letni chłopiec), które również trafiło do lecznicy w Koninie.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Gniezno24.com

Poprzedni artykuł60-letnia kobieta wpadła do studni na cmentarzu. Szybka reakcja dwóch mężczyzn zapobiegła tragedii (ZDJĘCIA)
Następny artykułUrodziła dziecko w łazience. Noworodka nie udało się uratować