Dramatyczna walka o życie. Kierowca audi dostał zawału, wypadł z drogi uderzając w ścianę sklepu (FILM)

Kierujący Audi rozbił się o ścianę domu handlowego. Na miejscu zdarzenia zupełnie przypadkowo pojawił się policjant asp. szt. Marek Walczyński widząc co się stało natychmiast przystąpił do działania, zabezpieczając kręgosłup wyciągnął poszkodowanego wspólnie z inną osobą z auta i rozpoczął akcję reanimacyjną.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w samym centrum Wrocławia.  Audi wypadło z jezdni na chodnik, po czym uderzyło w barierki. Na koniec rozbiło się o ścianę domu handlowego.

W audi był nieprzytomny mężczyzna bez funkcji życiowych. Do działania przystąpił policjant, który akurat tamtędy przejeżdżał.

Funkcjonariusz zabezpieczył kręgosłup poszkodowanego i wyciągnął go wspólnie z innym świadkiem z samochodu po czym rozpoczął reanimację.

Asp. sztab. Marek Walczyński, który ma kwalifikacje ratownika medycznego zadbał przede wszystkim o prawidłowe zabezpieczenie miejsca zdarzenia, a także wezwał na miejsce służby ratunkowe. Zaraz po tym przystąpił do akcji reanimacyjnej 56-letniego kierowcy, która okazała się być niezbędną w tamtej sytuacji.

Dalsze czynności resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzili przybyli na miejsce strażacy oraz ratownicy medyczni.

Dzięki zdecydowanemu i profesjonalnemu działaniu policjanta, mężczyzna przeżył. Prawdopdobnie podczas jazdy dostał zawału.

Poprzedni artykułNagła śmierć strażaka. Miał zaledwie 47-lat
Następny artykułSzczyt ignorancji. Usłyszał wyrok za jazdę bez uprawnień i… spod sądu odjechał samochodem