Reklama samochody.pl
Wielkopolska 112 » Czarnków » Dramat na drodze. Audi z potężną siłą uderzyło w drzewo. Kierowca zaginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Dramat na drodze. Audi z potężną siłą uderzyło w drzewo. Kierowca zaginął na miejscu (ZDJĘCIA)

19 lutego, 2021

Dramat na drodze. Audi z potężną siłą uderzyło w drzewo. Kierowca zaginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Dramatyczny wypadek w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Czarnków. Kierowca nie miał szans. Zginął na miejscu. 

Do  dramatycznego w skutkach wypadku doszło dziś, w piątkowy wieczór na drodze wojewódzkiej 174 w miejscowości Gajewo.

Jak informuje Nas oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie asp. Artur Kłos – Samochód osobowy marki audi A1, którym podróżowała jedna osoba, pojazd niefortunnie uderzył bokiem w drzewo od strony kierowcy. Kierujący pojazdem był uwięziony w pojeździe.

Jeszcze przed przybyciem straży, według zgłoszenia wynikało, że kierujący jest przytomny. W momencie dojazdu straży oraz zespółu ratownictwa medycznego mężczyzna był już nieprzytomny. Strażacy żeby wydobyć rannego mężczyznę z wraku pojazdu potrzebowali dużo czasu, pojazd musiał zostać praktycznie całkowicie rościety, za pomocą narzędzi hydraulicznych,by wykonać dostęp do poszkodowanego.

Niestety kierujący samochodem osobowym marki Audi mężczyzna w wieku 36-lat mieszkaniec gminy Czarnków zginął na miejscu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Foto: PSP Czarnków

Polecane