Reklama samochody.pl

Czarnoskóry chłopak poderwał poznaniankę i nagrał jak uprawili seks. Powiedział potem, że to materiał na kurs uwodzenia

O  bulwersującej sprawie informuje portal epoznan.pl. Do redakcji portalu napisała ofiara czarnoskórego Johna. Mężczyzna nagrał jak się kochali i powiedział, że to materiał do kursu uwodzenia

Do naszej epoznan.pl napisała Czytelniczka. Ostrzega młode poznaniankami przed Johnem.

Pisze, że czarnoskóry chłopak poluje na młode Polki w klubach. – Poznałam go w jednym z poznańskich klubów. Był czarnoskórym chłopakiem odwiedzającym Polskę, przedstawił się imieniem John – napisała do epoznan.pl.

Podszedł porozmawiać z poznanianka. Potańczyli, wypili kila drinków i poszli do wynajmowanego przez Johna niego mieszkania. Tam spędzili upojną noc.

Z samego rana John szybko wyprosił poznaniankę z mieszkania. Wyjaśniał, że za chwile wróci jego siostra. Wymienili się numerami telefonów. Dodali siebie również do znajomych na facebooku.

Po kilku tygodniach poznanianka dostała z nieznanego numeru na WhatsApp filmik, na którym jest nagrane uprawiam seks z Johnem. Zadzwoniłam na ten numer, ale nikt nie odebrał, tylko wysłał wiadomość.

W końcu autor filmiku napisał, że jest trenerem uwodzenia i jeździ po Europie Środkowo-Wschodniej. Podrywa kobiety i nagrywa dla kursantów materiały o tym jak podrywać kobiety między innymi w Polsce. Osoba ta zablokowała mój numer, a z FB zniknął profil Johna.

Poznanianka jest kłębkiem nerwów. Obawia się, ze film trafi do sieci i do rodziny poznanianki.

Poprzedni artykułTragiczny wypadek. Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki, która runęła z wiaduktu. Kierowca zginął. Sprawca uciekł (ZDJĘCIA)
Następny artykułSamochód osobowy potrącił motocyklistę. Kierowca jednośladu trafił do szpitala (ZDJĘCIA)