Reklama samochody.pl

Czarna seria w powiecie Szamotulskim. Śmiertelny wypadek na obwodnicy Wronek

Czarna seria w powiecie Szamotulskim. Jedna osoba zginęła na miejscu. To drugi wypadek ze skutkiem śmiertelnym w tym powiecie.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 3 listopada około godziny 17:00. Wówczas to szamotulskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Wronek.

Na miejsce natychmiast zadysponowano wozy strażackie, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Po dojeździe na miejsce służby natychmiast zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz przystąpiono do walki o życie jednej poszkodowanej osoby.

Zderzył się tam 61-letni kierujący motorowerem marki Yamaha z 28-letnim kierującym volkswagenem passatem. Pomimo podjętej reanimacji, na miejscu zmarł pasażer motoroweru. Kierujący jednośladem został przetransportowany do szpitala – informuje portal wlkp112.pl Sandra Chuda z Szamotulskiej policji 

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami- nie znajdowali się pod wpływem alkoholu. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do zdarzenia przyczyniło się nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu na oznakowanym skrzyżowaniu. Policjanci pracujący na miejscu zbierali materiały dowodowe w sprawie, która będzie szczegółowo wyjaśniana w ramach prokuratorskiego śledztwa – dodaje Chuda 

Poprzedni artykułTragiczny wypadek. Nie żyje 69-letni mężczyzna
Następny artykułChwilę grozy. 5-latka przestała oddychać na cmentarzu. Zakrztusiła się cukierkiem