Reklama samochody.pl

Co się stało z 17-letnią Marią Szurczak? Trwają poszukiwania nastolatki

Zaginęła 17-letnia Maria Szurczak. Trwają poszukiwania nastolatki

Legniccy policjanci poszukują zaginionej Marii Szurczak, która 19 listopada, wyszła z domu do szkoły i nie powróciła. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiona może przebywać na terenie Poznania.

Policjanci z komendy miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania za zaginioną 17-letnią Marią Szurczak, która w piątek 19 listopada wyszła do szkoły i nie wróciła.

W chwili zaginięcia ubrana była w długi ciemny płaszcz, czarne spodnie dresowe, założony miała sweter typu golf a na nogach wysokie sznurowane buty tzw. glany.
Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatka może przebywać na terenie Poznania w rejonie os. Przyjaźni, w towarzystwie 20-letniego mężczyzny. W chwili zaginięcia miała przy sobie telefon komórkowy, kartę bankomatową oraz czarny plecak z naszywką.

Wiek zaginionej z wyglądu 19-22 lata, wzrost 185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy szare.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Marii Szurczak prosimy kierować do dyżurnego KMP w Legnicy pod numerem telefonu tel.47 874 15 20 lub 47 874 15 22 , dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Poprzedni artykułCBŚP rozbiło narkotykowy gang. Narkotyki miały trafić do Wielkopolski (FILM)
Następny artykułOszust budowlaniec poszukiwany przez policję. Nabrał zaliczek i zniknął