Reklama samochody.pl

Ciężki wypadek motocyklisty. Połamany trafił do szpitala [ZDJĘCIA,WIDEO]

Dziś w czwartek 23 kwietnia kilka minut przed godziną 16:00 do Wolsztyńskich Służb Ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z którego wynikało, że na drodze krajowej numer 32 na wysokości stacji benzynowej ORLEN w miejscowości Wolsztyn w kierunku na Poznań doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. 

Do zdarzenia natychmiast wysłano dwa zastępy Strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Wolsztyn, Zespół Ratownictwa Medycznego „S” oraz Policję. Po przybyciu na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie.

Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia 44-letni motocyklista mieszkaniec województwa dolnośląskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do samochodu osobowego marki Chrysler Voyager, którym kierowała 52-letnia kobieta mieszkanka Wolsztyna, na skutek niezachowania odległości motocyklista najechał na tył pojazdu.

Na skutek zdarzenia mężczyzna doznał złamania kości promieniowych obu rąk. Został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Wolsztyńskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Oboje uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi. Podróżująca samochodem nie doznała obrażeń. Mężczyzna za spowodowanie zdarzenia został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Poprzedni artykułSprawcy rozboju w Ujściu trafią do aresztu na trzy miesiące
Następny artykułTragedia na drodze. Nie żyje młody mężczyzna