Reklama samochody.pl

Brutalne morderstwo na działkach. Strażacy w wodzie szukali noża i grilla. To narzędzia zbrodni

Częściowo spuszczzono wodę ze stawu w Nowej Wsi

Do zabójstwa doszło w Pleszewie w niedzielę, 1 sierpnia, na działkach przy ul. Wierzbowej. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 17 i 22 lat i 26-letnia kobieta. To mieszkańcy Pleszewa. Strażacy OSP Ślesin w wodzie szukali narzędzi zbrodni.

Ofiara to 43-latek. Miła zostać zamordowany w zemście za pobicie swojej 40-letniej partnerki. 17-latek to syn pobitej kobiety.

Ofiarę dopadli na działkach. Tam 43-latek został zamordowany ze szczególnym okrucieństwem. Został skatowany. Mordercy używali również ostrego narzędzia. Uderzali również grillem.

26-latce i 22-latkowi grozi kara do net dożywotniego więzienia.  17-latkow grozi kara do 25 lat więzienia Wszyscy przyznają się tylko do pobicia.

Policja szukała narzędzi zbrodni. 22-latek zeznał, że zostały wrzucone do stawu w Nowej Wsi. Do poszukiwań grilla oraz noża zostali wezwani strażacy z podwodnym dronem. Spuszczono nawet część wody ze stawu.

Strażacy OSP Ślesin znaleźli narzędzia. Z wody wyciągnęli je bardzo silnym  magnesem neodymowym. – Cieszymy się że po raz drugi sprzęt będący na naszym wyposażeniu spełnił swoje zadanie i przyspieszył pracę służb – informuje strażacy.

Poprzedni artykułDachował w polu. Opel nadaje się do kasacji. Kierowca wydmuchał 2,5 promila alkoholu
Następny artykułPoważny wypadek w Poznaniu. 31 osób rannych po zdarzeniu dwóch tramwajów (ZDJĘCIA)