Reklama Toyota

Podwójne zabójstwo w Pleszewie. Mordercy byli przygotowani. Mieli worki na ciała i łopaty

foto. zpleszewa.pl

Do zabójstwa doszło w niedzielę, 13 lutego, na Placu Kościuszki w Pleszewie (woj. wielkopolskie). Do jednego z biuro weszło kilku mężczyzn, którzy skatowali znajdujące się w nim trzy osoby. Dwie zmarły, trzecia trafiła do szpitala. Policja zatrzymała pięć osób w wieku od 16 do 22 lat. Zabójcy byli przygotowani do akcji. Mieli ze sobą worki na ciała i łopaty.

Do biura w jednej z pleszewskich firm na placu Kościuszki weszło kilka osób. W środku doszło do krwawej jatki. Mordercy uciekli. W biurze znaleziono dwa  ciała. Trzecia osoba została przewieziona  do szpitala.

Jak szybo ustaliła policja, to mężczyzna przewieziony do szpitala był zleceniodawcą brutalnego mordu.

Mordercy mieli ze sobą worki na ciała

Zatrzymano sześć osób. To mężczyźni w wieku od 16 do 41 lat. Wśród nich jest osoba, która trafiła do szpitala oraz jego 18 syn.

Jak ustaliła prokuratury mordercy wszystko dokładnie zaplanowali. Mieli worki na zwłoki oraz łopaty do ich zakopania. Nie udał im się ponieważ doszło między nimi do kłótni. Ich ofiary zostały śmiertelnie skatowane.

Pięciu mężczyzn zastosowano tymczasowo aresztowanych. 16-latek przebywa w ośrodku dla nieletnich, ale prokuratura będzie chciała, żeby odpowiadał przed sądem jak osoba dorosła.

Poprzedni artykułPółnaga, kompletnie pijana matka znaleziona leżąca na ulicy. W mieszkaniu zostawiła maleńkie dziecko
Następny artykułWażne! Nadciąga orkan Dudley. Będzie potężnie wiało