Reklama Toyota

Bożena Lamentowicz poszukiwana listem gończym przez dwie prokuratury

Poszukiwana listem gończym Bożena Lamentowicz.

Policjanci kryminalni z komendy w Ostrzeszowie poszukują ukrywającą się Bożenę Lamentowicz. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie.

Wydział kryminalny komendy policji w Ostrzeszowie na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Ostrzeszowie oraz Prokuraturę Rejonową w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi poszukiwania 55-letniej Bożeny Lamentowicz.

Kobieta ukrywa się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Ostatni adres zamieszkania poszukiwanej to miejscowość Ostrzeszów.

Rysopis poszukiwanej: wzrost 151-155 cm, waga około 50-69 kg, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemnego, oczy koloru jasnego, śniada cera.

Kobieta ma znaki szczególne w postaci blizny na brzuchu po ranie ciętej (cesarskie cięcie) oraz bliznę po oparzeniu po wewnętrznej stronie prawej dłoni.

Ktokolwiek posiada informację gdzie może przebywać poszukiwana kobieta, proszony jest o kontakt z komendą policji w Ostrzeszowie pod numerem 47 77 57 200 lub 211.

Poprzedni artykułRowerzystka może mówić o wielkim szczęściu. Skończyło się tylko na surowym mandacie (FILM)
Następny artykułNastolatka jechała BMW 220 km/h. Doszło do koszmarnego wypadku. 17-latek spłonął w aucie (FILM)