Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: No, to kierowca sobie narobił. Jechał fordem pijany, za szybko i bez ważnych badań technicznych
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Wiadomości > Ostrzeszów > No, to kierowca sobie narobił. Jechał fordem pijany, za szybko i bez ważnych badań technicznych
Ostrzeszów

No, to kierowca sobie narobił. Jechał fordem pijany, za szybko i bez ważnych badań technicznych

Ostatnia aktualizacja 16 sierpnia 2022 13:47
Opublikowano 16 sierpnia 2022
Udostępnij
Udostępnij

W sobotę 13 sierpnia br. o godzinie 10:00 w miejscowości Ligota funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostrzeszowie ujawnili kierującego w stanie nietrzeźwości.

24-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierował samochodem osobowym marki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,82 mg/kl zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na tym jednak nie kończy się lista przewinień tego kierowcy. Mężczyzna przekroczył także dopuszczalną prędkość o 26 km/h, a pojazd którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych.

- Reklama -

O karze dla tego kierowcy decydować będzie sąd.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Szokujące. Ukradł pieniądze dla ukraińskich żołnierzy zebrane podczas oblężenia Kijowa
Następny artykuł Jechał pijany i na widok policji chciał usiąść na fotelu pasażera. Nie udało mu się
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Ostrzeszów

Nieodpowiedzialny kierowca. Wyprzedzał tuż przed przejściem dla pieszych. Dostał tysiąc złotych mandatu

Mandatem karnym w kwocie tysiąca złotych został ukarany mieszkaniec powiatu kaliskiego, który w minioną niedzielę wyprzedzał inny pojazd bezpośrednio przed…

1 min czytania
Ostrzeszów

Kradł paliwo z baków. Wpadł na gorącym uczynku

W piątek, 17 lutego, funkcjonariusze z ostrzeszowskiej jednostki policji zatrzymali do dyspozycji prokuratora mężczyznę, który na terenie miejscowości Myje dokonał…

2 min czytania
Ostrzeszów

Roztrzaskała auto o drzewo. Wezwano śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

Kobieta drogą lotniczą trafiła do szpitala w Kaliszu. Wszystko wydarzyło się w środę 14 września po godzinie 10:00 na trasie…

1 min czytania
OstrzeszówWiadomości

Makabryczny finał poszukiwań. Wyłowiono ciało kobiety

Zwłoki zostały wyłowione w sobotę. Jak informuje portal wlkp24.info policjanci potwierdzili, że ciało - kobiety wyłowione z zalewu w Kobylej…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?