BMW wypadło z drogi. 31-latej zginął na miejscu (zdjęcia)

Samochód bmw wypadł z drogi na zakręcie i dachował. 31-letni kierujący zginął na miejscu.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Klekowiec. Samochód bmw wypadł z drogi na zakręcie i dachował. 31-letni kierujący zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło 8 stycznia 2022 roku o godzinie 6.30 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Klekowiec w gminie Radomsko. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierujący samochodem bmw na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie dachował. Podczas wypadku dwie osoby podróżujące pojazdem zostały wyrzucone na zewnątrz. 31-latek niestety nie przeżył wypadku. Jego ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone w prosektorium. 25-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Stan trzeźwości kierowcy zostanie ustalony na podstawie badań krwi. Policjanci na miejscu wykonali oględziny, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli ślady. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają radomszczańscy policjanci.

Policjanci przypominają, że pomimo czarnej nawierzchni na drodze może być ślisko, szczególnie w nocy i nad ranem. Prędkość bezpieczna to nie zawsze ta, jaką dopuszczają przepisy. Powinna być dostosowana do warunków panujących na drodze i umiejętności kierowcy. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn tragedii na drodze.

Poprzedni artykułMężczyzna utknął w wannie. Ratowali go strażacy
Następny artykułPożar zabudowań gospodarczych. Straty to około 200 tysięcy złotych (zdjęcia)