Bijatyka w strefie kibica po meczu Turcja-Gruzja (FILM)

W związku z pojawiającymi się informacjami, dotyczącymi zakłócenia porządku na Bulwarze Wschodnim, gorzowska policja przekazuje dotychczasowe ustalenia dotyczące zdarzenia.

Funkcjonariusze zgłoszenie o zakłóceniu porządku z udziałem kilkunastu osób dostali we wtorek, 18 czerwca, około godziny 2000. Wszystko działo się po meczu Turcja–Gruzja. Miało wtedy dojść do awantury w strefie kibica.

Na miejsce zostało wysłanych kilka patroli. – Osoby, które miały być uczestnikami sytuacji, rozbiegły się w chwili, gdy usłyszały policyjne sygnały – informuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie.

Na miejscu do policjantów zgłosiła się żadna osoba pokrzywdzona podczas awantury. – Nikt nie chciał wyjaśnić przyczyn tej awantury – mówi kom. Jaroszewicz.

Gorzów. Awantura w strefie kibica

Gorzowscy policjanci informują, że „strefa kibica” na Bulwarze Wschodnim, jest zorganizowana na terenie przylegającym do pobliskiego lokalu. – Organizator przekazał w oficjalnym piśmie, że zamierza tam zorganizować miejsce do wspólnego oglądania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej i zapewnił, że w strefie tej, w zależności od ilości uczestników, bezpieczeństwa będzie pilnować do 10 pracowników ochrony – wyjaśnia kom. Jaroszewicz.

Policja informuje, że nadal trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zajścia.

Poprzedni artykułŚmiertelnie skatowali strażaka pod dyskoteką. Siedem osób za kratami najstarszy ma… 17 lat
Następny artykułZnaleziono ciało zaginionej Natalii. Została zamordowana. Mąż zatrzymany przez policję