Auto wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i stanęło w ogniu. Kierowca był kompletnie pijany (ZDJĘCIA)

Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany. 

Wszystko wydarzyło się w niedzielę wieczorem 3 kwietnia około godziny 21:50. Wówczas wtedy grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na trasie Ptaszkowo – Borzysław.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z OSP Borzysław, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu palącego się pojazdu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Dwudziesto paro letni obywatel Ukrainy jechał samochodem osobowym, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku tego uderzył w drzewo Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu – informuje portal wlkp112.pl sierż Krystian Kawala Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim

Mężczyzna ostatecznie doznał otwartego złamania nogi. Został on przetransportowany do szpitala, gdzie natychmiast odbyła się operacja – dodaje Kawala 

Warto również dodać, że jest już to kolejny w przeciągu miesiąca pijany kierowca, który po spożyciu alkoholu wsiada za kierownicę w powiecie grodziskim. 

Foto. OSP Borzysław

Poprzedni artykułMakabryczne odkrycie w lesie. Znaleziono ciało mężczyzny z raną postrzałową głowy
Następny artykułSpowodował kolizję i był pijany. Teraz musi zapłacić 3600 złotych mandatu