Ale wstyd. To robiły synowa i teściowa

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali teściową i synową, które kradły markecie. Ukradły towar wart niemal 15 tysięcy złotych. Teraz za popełnione czyny rodzina stanie przed sądem. Kobietom grozić mara do 5 lat więzienia.

Obsługa sklepu o kradzieżach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer sklepowych wytypowali złodziejki.

Policjanci kryminalnego z komendy w Jeleniej Górze zatrzymali dwie kobiety w wieku 36 lat i 58 lat.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobiety od października do listopada ubiegłego roku dopuściły się serii kradzieży w jeleniogórskim dyskoncie spożywczym. Ich łupem padły artykuły spożywcze i chemiczne. Wartość skradzionych rzeczy wyceniono na blisko 15 tysięcy złotych.

Zatrzymane to teściowa z synową, które działały wspólnie  i w porozumieniu , ale również w pojedynkę. Razem usłyszały po 9 zarzutów, dodatkowo synowa jeszcze jeden, a teściowa trzy.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności sprawy. Jeleniogórzanki staną przed sądem. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułPijany spał w samochodzie na mrozie. Policjanci musieli wybić szybę, inaczej umarłby
Następny artykułMiał rozmach. Stawiał kolegom hamburgery i chipsy. I za to może trafić do więzienia na 10 lat