Reklama Toyota

Ale wstyd! 18-letni uczeń praktykant okradał swojego pracodawcę

Kępińscy policjanci zatrzymali 18-latka, który okradał swojego pracodawcę. Z relacji zgłaszającego wynikało, że wyniósł z zakładu pracy różnego rodzaju narzędzia i części samochodowe. Ich wartość to ponad 1,6 tys. zł. Teraz 18-latkoiw może grozić kara do 5 lat więzienia.

Przed kilkoma dniami do Kępińskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił, że jego pracownik go okradł. Z jego relacji wynikało, że od marca br. z terenu jednego z zakładów pracy w Świbie zniknęły różnego rodzaju narzędzia oraz części samochodowe. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na ponad 1600 złotych.

Mężczyzna w trakcie rozmowy wskazał, że sprawcą tego przestępstwa może być jeden z jego pracowników. Uczeń, który odbywa praktyki.

Jeszcze tego samego dnia  funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania podejrzanego, którym okazał się być 18 letni mieszkaniec gminy Kępno.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli część skradzionych narzędzi. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za kradzież młodemu mężczyźnie grozi kara do nawet 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułZ firmy, w której pracował w rok ukradła 100 tys. zł. W domu miała 1,5 kg marihuany
Następny artykułRecydywista kradł w sklepie w Gnieźnie. Teraz grozi mu nawet 7,5 roku więzienia