Reklama Toyota

59-latka zginęła na miejscu. Pasażerka walczy o życie w szpitalu (zdjęcia)

Kierująca samochodem osobowym zginęła na miejscu, natomiast pasażerka trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie.

Wszystko wydarzyło się w środę 18 stycznia około godziny 11:00 na drodze krajowej numer 12 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego za miejscowością Dąbrówka w kierunku Borka Wielkopolskiego na wysokości skrzyżowania na Strumiany.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Gdy służby dotarły na miejsce zastali samochód ciężarowy, który stał na jezdni oraz osobówkę, która wypadła z drogi i dachowała.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Dacia wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym. 59-letnia kierująca Dacia zginęła na miejscu.  Pasażerka pojazdu została przetransportowana do szpitala. Jej stan jest poważny. Kierujący tirem był trzeźwy – informuje port wlkp112.pl Monika Curyk z gostyńskiej policji

Monika Curyk Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu

Policja w Gostyniu prowadzi postępowanie, aby ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Foto. KPP Gostyń 

Poprzedni artykułMakabryczne odkrycie. Znaleziono ciało w Jeziorze Pamiątkowskim
Następny artykułWybuch paczki bomby w Siecieborzycach. Zatrzymany były mąż Urszuli. To on miał podłożyć ładunek wybuchowy (zdjęcia)