Reklama Toyota

42-latek proponował seks dziecku. Zatrzymali go Łowcy Pedofilów

Wczoraj Policja zatrzymała mieszkańca Śremu podejrzanego o pedofilię. Został on namierzony przez „Łowców Pedofilów”. Chciał umówić się z 14-latką na seks. 

Szczegóły całej sprawy będzie można zobaczyć w nowym sezonie serialu Łowca Pedofilów.

We wtorek 22 lutego w Śremie odbyła się akcja zatrzymania 42-letniego śremianina, który miał korespondować i proponować czynności seksualne małoletniej osobie.

Ekipa Łowców Pedofilów nagrała moment zatrzymania, a także transmitowała na żywo relację. Jak wyjaśnił prowadzący Krzysztof Dymkowski, zgłosiła się do niego pewna internautka, która korespondowała z podejrzanym. Proponował jej „rozdziewiczenie, palcówkę itd.” Chciał umówić się z 14-letnim dzieckiem na seks. W namierzeniu i ujęciu mężczyzny brały udział także Grupa „Duchy” oraz Stowarzyszenie „Wataha”.

Łowcom Pedofilów udało się wyciągnąć mężczyznę z domu. Podejrzany przyznał się do wszystkiego.

Akcja działa się przy ul. Komorowskiego 6 w Śremie. Policjanci wprowadzili podejrzanego do radiowozu i przewieźli na Komendę. Prowadzone będzie przeciwko niemu postępowanie.

Zgodnie z art. 200 par § 2. Kodeksu Karnego mężczyźnie za składanie propozycji obcowania płciowego za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 i zamierzanie do jej realizacji grozi nawet kara pozbawienia wolności do lat 2. Poza tym śremianin może usłyszeć również wiele innych zarzutów.

 

Poprzedni artykułWażne. Nie klikaj w to wezwanie. Stracisz dostęp do komputera
Następny artykułMorderstwo. Syn mówił, że zabił ojca. Morderczynią jest matka. Co zrobił sąd?